HomeProjectEnd-user PanelLõppkasutaja paneel (Eesti)
andresr (iStock by Getty Images)

Lõppkasutaja paneel (Eesti)

Liituge RE-SAMPLE lõppkasutaja paneeliga

Osalege RE-SAMPLE lõppkasutajate paneelis

RE-SAMPLE algas märtsis 2021 ja on nelja-aastane projekt, mida rahastatakse Euroopa teadusprogrammist Horisont 2020. Koos kümne Euroopa partneriga tahame arendada e-tervise tehnoloogiat, mis aitab uurida, mis võib põhjustada KOKi sümptomite süvenemist ja KOK ägenemist, et neid saaks kiiremini ravida ja võimalikke kahjustusi piirata. Lisaks sellele on RE-SAMPLE e-tervise lahenduse eesmärk toetada

RE-SAMPLE'i arendamiseks vajame potentsiaalsete lõppkasutajate panust, sest nad on eksperdid selles, mida tähendab KOKi ja teiste krooniliste haigustega elamine, kuidas pakkuda ravi ja kuidas tehnoloogia saab neid tegevusi toetada. Selleks kutsume sageli patsiente ja tervishoiutöötajaid RE-SAMPLE'is osalema, näiteks küsitluse täitmisega, intervjuude andmisega, teiste patsientide või tervishoiutöötajatega töötoas osalemisega jne.

Mida teha, kui olete huvitatud?

Allpool oleva vormi täitmisega kinnitate, et olete huvitatud. Palume teie nime, telefoninumbrit, e-posti aadressi ja seda, millises rollis te olete (nt patsient, arst, õde, füsioterapeut), et saaksime teiega ühendust võtta. Kui täidate selle vormi, ei võta te endale mingeid kohustusi. Te annate meile ainult loa võtta teiega ühendust.

Mis juhtub pärast RE-SAMPLE lõppkasutajate paneeli registreerimist?

Pärast seda, kui olete täitnud alloleva vormi, on meil lubatud teiega ühendust võtta. Kõigepealt saadame teile küsitluse, et me teaksime teie kohta veidi rohkem. Seda seetõttu, et mõnikord on meil väga spetsiifilised küsimused, näiteks KOK-i põdevatele inimestele, kellel on ka südamehaigus. Või tahame teha seminari vahetu kokkusaamisena, siis tahame võtta ühendust piirkonna inimestega.

Kui oleme uuringu ette valmistanud, võtame teiega ühendust ja küsime, kas olete huvitatud osalemisest. Te ei pea kohe nõustuma. Me saadame teile kõigepealt lisateavet, et te saaksite uurida, millega uuring tegeleb, ja te saaksite võtta aega, enne kui otsustate osaleda.

Oluline on teada, et osalemine teaduslikus uuringus on alati vabatahtlik ja et te võite igal ajal keelduda osalemisest või lõpetada, kui soovite seda hiljem teha.

Mida me teie andmetega teeme?

Me kasutame teie esitatud andmeid selleks, et võtta teiega ühendust, kui otsime inimesi, kes osaleksid RE-SAMPLE projekti raames läbiviidavates uuringutes. See teave tehakse kättesaadavaks ainult RE-SAMPLE'i partneritele, kel võib tekkida vajadus potentsiaalsete osalejatega ühendust võtta.

Kontakt

On teil küsimusi või kommentaare? Krjutage meile: re-sample@utwente.nl.

Liituge RE-SAMPLE lõppkasutaja paneeliga
Liitu